Algemene zaken |
Arbitrage |
|
|
|
Robin Santifort |
Hoofd arbitragecommissie |
Leiding geven aan arbitrage commissie die de scheidsrechters indeelt voor de wedstrijden, organiseren scheidsrechtersopleiding |
|
|
|
Tom Tervoort |
Commissielid |
Opleiding CS+ |
|
|
|
Mark Vrugt (½) |
Commissielid |
Planning jeugd |
|
|
|
Jeanne Pelser |
Commissielid |
Planning senioren |
|
|
Commissie Sportiviteit & Respect |
|
|
|
Mariska Tervoort |
Commissielid |
|
|
|
|
Peter van Ettinger |
Commissielid |
|
|
|
Grote Clubactie |
|
|
|
Judith Kleine-pirovano |
Commissielid |
|
|
|
|
Carina Timmer |
Commissielid |
|
|
|
Informatie |
|
|
|
Roelf te Velde |
Commissielid |
|
|
|
Kledingadviescommissie |
|
|
|
Charlotte Lust |
Commissielid |
|
|
|
Medische commissie |
|
|
|
Suzanne de Gooijer |
Commissielid |
|
|
|
|
Franka Hoekstra |
Commissielid |
|
|
|
|
Donald Mackay (½) |
Voorzitter |
|
|
|
Privacycommissie |
|
|
|
Lisette Opgelder |
Commissielid |
Verantwoordelijk voor privacy gerelateerde zaken aangaande de ledenadministratie. |
|
|
|
Rob Slotemaker |
Commissielid |
Verantwoordelijk voor privacy gerelateerde zaken aangaande web site, app en ICT. |
|
|
Vrijwilligerscommissie |
|
|
|
Marjolijn Eijk-smit |
Voorzitter |
|
|
|
|
Jeffrey Eijking |
Commissielid |
|
|
|
|
Koen Vincken |
Commissielid |
|
|
|
|
Michelle de Wit |
Commissielid |
|
|
|
|
Marleen van Batum |
Commissielid |
|
|
|
|
Rene Slotemaker |
Commissielid |
|
|
|
|
Wendy Slopsma |
Commissielid |
|
|
|
|
Wendy Ravensbergen |
Commissielid |
|
|
|
|
Lisette Opgelder |
Commissielid |
|
|
|
Wedstrijdtafel |
|
|
|
Nathalie Sengers-twisk |
Commissielid |
|
|
|
|
Monique Mackay |
Commissielid |
|
|
|
|
Ceciel Koens |
Commissielid |
|
|
|
|
Rozemarijn Maljaars |
Commissielid |
|
|
|
|
Regine van der Zee |
Commissielid |
|
|
|
|
Ilja Schipper |
Commissielid |
|
|
|
|
Annemiek Fleuren |
Voorzitter |
|
|
|
|
Jeanne Pelser |
Commissielid |
|
|
|
|
José Zwaan |
Commissielid |
|
|
|
|
Esther Pieterse |
Commissielid |
|
|
|
|
Manon Sap-snelleman |
Commissielid |
|
|
|
|
Marie-José Thiemann - Hergarden |
Commissielid |
|
|
|
Accommodatie |
Accommodatiecommissie |
|
|
|
Jeroen Rijk |
Commissielid |
|
|
|
|
Thomas Gerritsen |
Voorzitter |
|
|
|
|
Ed van Blanken |
Commissielid |
|
|
|
|
Dré de Jonge |
Commissielid |
|
|
|
Barcommissie |
|
|
|
Rob Slotemaker |
Voorzitter |
|
|
|
|
Jeroen Persoon |
Commissielid |
|
|
|
|
Frank Rood |
Commissielid |
|
|
|
|
Alice Ploeg |
Commissielid |
Planning bardiensten zaterdag |
|
|
|
Martijn van Osch (½) |
Tosti-ouder |
OndersteuningVoorbereiden van tosti's |
|
|
Bouwcommissie |
|
|
|
Peeter Paul Reijnders (½) |
Voorzitter |
|
|
|
|
Thomas Gerritsen |
Commissielid |
|
|
|
|
Annelies Bouma |
Commissielid |
|
|
|
|
Arnoud Schoorl |
Commissielid |
|
|
|
|
Maarten Roozekrans |
Commissielid |
|
|
|
|
Marjolijn Eijk-smit |
Commissielid |
|
|
|
|
Alex Boon |
Commissielid |
|
|
|
D-weekend commissie |
|
|
|
Dennis Alofsen |
Commissielid |
|
|
|
|
Joyce Lodewijks |
Commissielid |
|
|
|
|
Annelies Geldermans |
Commissielid |
|
|
|
|
Nick Kochx (½) |
Commissielid |
|
|
|
Feestcommissie |
|
|
Gevonden voorwerpen |
|
|
|
Gerda Verweij |
Commissielid |
|
|
|
ICT commissie |
|
|
|
Rob Slotemaker |
Webbeheerder |
Beheer van de voor de Websites, App en Narrowcasting gebruikte infrastructuur. Ondersteuning van functies en commissies die op Websites, App en Narrowcasting publiceren. |
|
|
|
Rob Slotemaker |
Netwerkbeheerder |
Beheer van infrastructuur voor netwerk, kassa's, TV en narrowcastingschermen. |
|
|
|
Robin Santifort |
Commissielid |
|
|
|
|
Rob Slotemaker |
Voorzitter |
|
|
|
Materiaalcommissie |
|
|
|
Matthijs Zwaal |
Commissielid |
Jeugd |
|
|
|
Thessa van Kooten |
Commissielid |
Senioren |
|
|
|
Robert Burger |
Commissielid |
Senioren Beheert keeperspullen, kluisjes, etc. |
|
|
Sinterklaascommissie |
|
|
|
Laura van den Berg |
Commissielid |
|
|
|
|
Patricia de Wit |
Commissielid |
|
|
|
|
Brenda Vlaming |
Commissielid |
|
|
|
Bestuur |
|
Donald Mackay (½) |
Bestuurslid Jeugd |
Sinds februari 2016 |
|
|
|
Thomas Gerritsen |
Bestuurslid Accommodatiebeheer |
Sinds juli 2018 |
|
|
|
Hanneke Vorst |
Secretaris |
Sinds november 2023 |
|
|
|
Ad Pieterse |
Voorzitter |
Sinds november 2023 |
|
|
|
Annelotte Tibboel |
Penningmeester |
Sinds november 2023 |
|
|
|
Jeroen Kleine |
Penningmeester |
Sinds november 2023 |
|
|
|
Ad Pieterse |
Bestuurslid Vrijwilligerszaken |
Sinds oktober 2019 |
|
|
|
Donald Mackay (½) |
Bestuurslid Senioren |
Sinds oktober 2022 |
|
|
Financiele zaken |
Administratie |
|
|
|
Paul Siepman |
Boekhouding |
|
|
|
Contributie administratie |
|
|
|
Maja Bonarius |
Boekhouding |
|
|
|
Kascommissie |
|
|
|
Richard Vrugt |
Commissielid |
|
|
|
|
Roy Breurken (½) |
Commissielid |
|
|
|
Sponsorcommissie |
|
|
|
Martijn van der Geer (½) |
Voorzitter |
|
|
|
Hockeytechnische zaken jeugd |
Algemeen jeugd |
|
|
|
Donald Mackay (½) |
Commissielid |
|
|
|
|
Ferry van Bruggen |
Commissielid |
|
|
|
|
Noortje Eijking (½) |
Commissielid |
|
|
|
|
Carl Westphal |
Commissielid |
|
|
|
G-hockey |
|
|
|
Ruud de Bont (½) |
Trainer |
|
|
|
|
Vera Janssen |
Trainer |
|
|
|
|
Marieke Stam |
Trainer |
|
|
|
|
Kick Schipper (wt) |
Trainer |
|
|
|
|
Tijn de Boer |
Trainer |
|
|
|
|
Olivier Tervoort |
Trainer |
|
|
|
|
Jelleke Mulders |
Commissielid |
|
|
|
|
Marleen van Batum |
Commissielid |
|
|
|
|
Moniek van Iersel |
Commissielid |
|
|
|
Hockey Fun dagen jeugd |
|
|
|
Inge Nan |
Commissielid |
|
|
|
|
Jente Vincken (½) |
Commissielid |
|
|
|
|
Annique van Son |
Commissielid |
|
|
|
|
Marjolijn Eijk-smit |
Commissielid |
|
|
|
|
Dientje Goebert |
Commissielid |
|
|
|
TC jongste jeugd |
|
|
|
Linda Kooiman Wullings |
Lijncoördinator |
|
|
|
|
Puk Boon |
Trainer |
|
|
|
|
Emma Slaager |
Trainer |
|
|
|
|
Judith Kleine-pirovano |
Lijncoördinator |
|
|
|
TC O10/O9 jeugd |
|
|
|
Annelies Geldermans |
Lijncoördinator |
|
|
|
|
Irene Scheffer (train) |
Lijncoördinator |
|
|
|
TC O12 jeugd |
|
|
|
Noortje Eijking (½) |
Lijncoördinator |
|
|
|
|
Maruja Persoon - Kok |
Lijncoördinator |
|
|
|
TC O14 jeugd |
|
|
|
Nicolette Hoogewerf |
Lijncoördinator |
|
|
|
|
Sofie Kochx (½) |
Lijncoördinator |
|
|
|
TC O18/O16 jeugd |
|
|
|
Carl Westphal |
Lijncoördinator |
|
|
|
|
Richard Vlaming |
Lijncoördinator |
|
|
|
TC O8 jeugd |
|
|
|
Inge Nan |
Lijncoördinator |
|
|
|
|
Eliza Scheffer |
Lijncoördinator |
|
|
|
Technisch Manager jeugd |
|
|
|
Ferry van Bruggen |
Trainingscoördinator |
|
|
|
Zaalhockey jeugd |
|
|
|
Bas Neuvel |
Commissielid |
|
|
|
|
Bernadette van Overmeeren |
Commissielid |
|
|
|
|
Esther Jongerius |
Commissielid |
|
|
|
|
Ardo Osinga |
Commissielid |
|
|
|
Hockeytechnische zaken senioren |
Algemeen senioren |
|
|
|
Frederike Jansbeken |
Commissielid |
|
|
|
TC dames |
|
|
TC heren |
|
|
|
Jeroen Albers |
Commissielid |
|
|
|
Trimhockey |
|
|
|
Martin Klunder |
Coördinator |
|
|
|
Ledenadministratie |
|
Lisette Opgelder |
Commissielid |
|
|
|
Media & Communicatie |
Communicatiecommissie |
|
|
|
Ed van Zijtveld |
Commissielid |
Fotografie |
|
|
|
Marcel Gahrmann |
Commissielid |
Social media |
|
|
|
Rob Slotemaker |
Commissielid |
Social media |
|
|
|
Noortje Eijking (½) |
Commissielid |
Social media |
|
|
|
Nicolette Hoogewerf |
Commissielid |
Social media |
|
|
|
Paulien Zijlstra-lucchi |
Commissielid |
Social media |
|
|
Digishadow |
|
|
|
Rob Slotemaker |
Commissielid |
|
|
|
Wedstrijdsecretariaat |
Wedstrijdsecretariaat jeugd |
|
|
|
Karlijn Kooijman |
Commissielid |
|
|
|
|
Sander Kerkvliet |
Commissielid |
|
|
|
Wedstrijdsecretariaat senioren |
|
|
|
Marie-José Thiemann - Hergarden |
Commissielid |
Het plannen van de wedstrijden |
|
|