Organisatie

Algemene zaken
Arbitrage
Koen Vincken Hoofd arbitragecommissie Leiding geven aan arbitrage commissie die de scheidsrechters indeelt voor de wedstrijden, organiseren scheidsrechtersopleiding
Marcel Bunnik Commissielid Opleiding en begeleiding
Marcel Velzeboer Commissielid Planning
Monique Slotemaker Commissielid Planning
Jeanne Pelser Commissielid Planning
Commissie Sportiviteit & Respect
Friso Bos Voorzitter
Wouter Persoon Commissielid
Jeanne Pelser Commissielid
Informatie
Privacycommissie
Rick van Ras Voorzitter De voorzitter van de Privacycommissie vertegenwoordigt het bestuur en legt in en aan het bestuur verantwoording af aangaande het gevoerde beleid.
Lisette Opgelder Commissielid Verantwoordelijk voor privacy gerelateerde zaken aangaande de ledenadministratie.
Rob Slotemaker Commissielid Verantwoordelijk voor privacy gerelateerde zaken aangaande web site, app en ICT.
Vervoersdienst
Ronald de Reus Commissielid
Accommodatie
Barcommissie
Rob Slotemaker Voorzitter
Pierre Fleuren Commissielid
Loes Happe Commissielid
Frank Rood Commissielid
Feestcommissie
Patrizia Duin Commissielid De Feestcommissie organiseert in samenwerking met de barcommissie evenementen voor zowel senioren (zoals Beerpongtoernooi, Oktoberfest, Kerstgala, Après Ski-feest, Thé Dansant) als voor de jeugd (Halloweenparty, Kerstgala, Schuimfeest).
Giovanna de Bont Commissielid De Feestcommissie organiseert in samenwerking met de barcommissie evenementen voor zowel senioren (zoals Beerpongtoernooi, Oktoberfest, Kerstgala, Après Ski-feest, Thé Dansant) als voor de jeugd (Halloweenparty, Kerstgala, Schuimfeest).
ICT commissie
Rob Slotemaker Webbeheerder
Materiaalcommissie
Deen Raming Commissielid de materiaalcommissaris beheert de benodigdheden zoals keeperspullen, kluisjes, enz.
Robert Burger Commissielid de materiaalcommissaris beheert de benodigdheden zoals keeperspullen, kluisjes, enz.
Nick Huijgens Commissielid
Bestuur
Roy Breurken Voorzitter
Rick van Ras Secretaris
Ad Pieterse Penningmeester
Sophie de Bie Bestuurslid Senioren
Donald Mackay (1/2) Bestuurslid Jeugd
Friso Bos Bestuurslid Media & Communicatie
Thomas Lust Bestuurslid Accommodatiebeheer
Financiele zaken
Administratie
Paul Siepman Boekhouding
Contributie administratie
Maja Bonarius Boekhouding
Kascommissie
Richard Vrugt Commissielid
Annelotte Tibboel Commissielid
Jeroen Kleine Commissielid reserve
Sponsorcommissie
Bram Gerritse Commissielid
Hockeytechnische zaken jeugd
Alexander Oorthuis Trainingscoördinator Breedteteams Jeugd
G-hockey
Marleen van Batum Commissielid
Anne van Ettinger Commissielid
TC A jeugd
Carl Westphal Commissielid
TC B jeugd
Carl Westphal Commissielid
Toni Lucchi Commissielid
TC C jeugd
Carl Westphal Commissielid
TC D jeugd
Esther Pieterse Commissielid
Noortje Eijking - Hoogewerf (½) Commissielid
TC E jeugd
Maruja Persoon - Kok Commissielid
Noortje Eijking - Hoogewerf (½) Commissielid
TC F jeugd
Maruja Persoon - Kok Commissielid
Ilse Scheffer Commissielid
Ingeborg Peekel-westerink Commissielid
TC jongste jeugd
Ingeborg Peekel-westerink Commissielid
Maruja Persoon - Kok Commissielid
Ilse Scheffer Commissielid
Technisch Manager jeugd
Ferry van Bruggen Trainingscoördinator Jongste Jeugd
Voortraining jeugd
Ingeborg Peekel-westerink Commissielid
Maruja Persoon - Kok Commissielid
Ilse Scheffer Commissielid
Zaalhockey jeugd
Miranda Kolthof - Beentjes Commissielid
Ardo Osinga Commissielid
Bert Mom Commissielid
Noella Coster Commissielid
Hockeytechnische zaken senioren
TC dames
Frederike Jansbeken Commissielid
Hanneke Vorst Commissielid
TC heren
Paul de Jong (½) Commissielid
Jeroen Albers Commissielid
Trimhockey
Zaalhockey senioren
Marjolein van den Berg Commissielid
Ledenadministratie
Lisette Opgelder Commissielid
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretariaat jeugd
Karlijn Kooijman Commissielid
Judith Hoetmer Commissielid
Wedstrijdsecretariaat senioren
Marie-José Thiemann - Hergarden Commissielid Het plannen van de wedstrijden