Organisatie

Bestuur
Roy Breurken Voorzitter Sinds september 2018
Rick van Ras Secretaris Sinds september 2016
Steef Komen (½) Penningmeester Sinds oktober 2019
Donald Mackay (½) Bestuurslid Jeugd Sinds februari 2016
Sophie de Bie Bestuurslid Senioren Sinds juli 2018
Thomas Gerritsen Bestuurslid Accommodatiebeheer Sinds juli 2018
Ad Pieterse Bestuurslid Vrijwilligerszaken Sinds oktober 2019
Friso Bos Bestuurslid Media & Communicatie Sinds september 2016